Laserový 4K projektor UHZ65 - špičkový 4K projektor ocenený ako najlepší projektor redakciou What Hifi Awards 2017. Kombinácia Ultra HD rozlíšenia a laserovej technológie prináša mimoriadne vysokú kvalitu obrazu, vernosť farieb a vynikajúci detail.

Laserový profesionálny projektor ZU1050 - ohromujúci výkon 10000 ANSI a kontrast v tejto triede. Množstvo profesionálnych funkcií pre nastavenie a prácu s obrazom, široký výber objektívov pre najrôznejšie aplikácie. Reálne podanie farieb a výborný detail obrazu pri rozlíšení 1920x1200.

4K UHD - nové Optoma 4K UHD projektory pre vysoké rozlíšenie, UHD300X, UHD40, UHD350X, UHD51, UHD51A, UHD550X, UHD60, UHD65, pre krátku projekčnú vzdialenosť HZ40UST a HZ45UST.

Amazing Colours - Optoma ohlásila integráciu najnovšej technológie Amazing Colours do svojich najnovších projektorov a to od základných modelov až po najvyššiu modelovú radu profesionálnych projektorov. Toto spojenie viacerých technológií prináša dokonalú vernosť farieb pre všetky aplikácie alebo prostredia, či už pre podnikanie, vzdelanie alebo pre domácu zábavu. Kombinácia moderných technológií, viacnásobného nastavenia a funkcie umožňujú užívateľom využívať dlhotrvajúce, spoľahlivé a presné farby pre pútavú prezentáciu s realistickým obrazom. Optoma projektory poskytujú presné sRGB /Rec. 709 realistické farby v prirodzenom podaní. Technológia DLP BriliantColor zvyšuje farebný výkon a kvalitu podania obrazu. Multi color spracovanie poskytuje výnimočný široký farebný rozsah vďaka priebežnému spracovaniu RGB spolu s žltou, azúrovou a purpurovou. Vďaka tomu je napríklad podanie pleťových farieb nadmieru realistické. Domáce projektory sú schopné reprodukovať Rec.709 farebný gamut medzinárodnej normy HDTV, pre presné podanie farieb, presne podľa režiséra filmového obsahu. Optoma garantuje vysokú niekoľkoročnú záruku na farebnosť.

Prevádzka 24/7 - Optoma projektory sú schopné prevádzky 24 hodín, 7 dní v týždni pri štandardnej pozícii pre premietanie. Optoma doporučuje pre predĺženie životnosti žiarovky 30 minútovú prestávku počas dňa.

Nová funkcia pre projektory - "Direct Power Off". Projektory Optoma je možné vypínať jednoduchým vypnutím napájania vytiahnutím zo zásuvky bez rizika poškodenia lampy. Táto jedinečná funkcia umožňuje centrálne vypínanie projektorov napríklad v prednáškových sálach, v múzeách a podobne, bez predchádzajúcej nevyhnutnej kontroly vypnutia projektora. Po opätovnom zapnutí projektor nabieha až po 90 sekundách z dôvodu ochrany žiarovky. Odteraz náhodné vypnutie počas prevádzky nemá vplyv na záruku! Informujte sa na dostupné typy projektorov s touto možnosťou. Túto možnosť napríklad nemajú modely ako WU416, DU400, EH515/T, WU515/T..

Profesionálne projektory s vysokým výkonom a ohromujúcim kontrastom predstavujú novú modernú triedu projekčných zariadení. Vysoká výbava moderných projektorov s dokonalým obrazom a úžitkové vlastnosti sú hlavné znaky nových laserových projektorov Optoma ZU510T, ZU660 a ZU850, s unikátnou životnosťou laserového zdroja až 30000 hodín a krytím IP5X.

Výkonný 12000 ANSI projektor WU1500 s vysokým natívnym rozlíšením 1920x1200, 6 voliteľných objektívov pre vysokú variabilitu inštalácie, plná motorika optík, automatický výmenný systém lámp, vertikálna inštalácia a podobne. Profesionálny projektor s vynikajúcim obrazom a konektivitou.

Výkonná trieda projektorov WU515 s vysokým natívnym rozlíšením až 1920x1200 a svetelným výkonom 6000 ANSI. Vysoká konektivita, nastavenie objektívu, nastavenie obrazu vo všetkých smeroch, podpora HDBaseT.

Optoma predstavuje prenosné LED projektory. ML750ST je charakteristický širokouhlým rozlíšením a malou hmotnosťou. Umožňuje bezdrôtovú prezentáciu obrázkov z mobilu alebo tabletu. Novinkou sú dizajnové LED prenosné projektory s operačným systémom v sivej a exkluzívnej zlatej farbe ML330 GREY a ML330 GOLD. LED výkonné projektory sú zastúpené typmi LH160 a LH200 s výkonom až 2000 ANSI a s množstvom funkcií.